Türk Hava Yolları Bilet Satışında Sağlık Çalışanlarına Yüzde 40 İndirim Yapacağını Açıkladı!


Salgın sonrasında uçuşlara yeniden başlayan Türk Hava Yollar sağlık çalışanları için yüzde 40 oranında indirim yapacağını açıkladı. İndirim ileri tarihli uçuşlar için de geçerli olacak.

post
 Güncel    08.06.2020 15:54:14    Bu İçerik 71 kez görüntülendi.


Salgın sonrasında normalleşme süreci başlamışken bu süreç içerisinde havacılık sektörü yeniden harekete geçti. Sağlık çalışanları için salgın döneminde göstermiş oldukları büyük özverinin karşılığını vermek ve normalleşme sürecinde bir nebze olsun katkı sağlamak ve destek olmak için yeni bir kampanya başlatıldı. Sağlık çalışanları için THY tarafından özel bir kampanyanın başlatıldığı açıklandı.

Yeni kampanyanın pek çok sağlık çalışanının yüzünü güldürdüğü ve zorlu sürecin ardından desteklediği ifade edildi. Bundan sonraki dönemde mobil uygulamalardan ve görevli olan gişelerden sağlık çalışanları indirimli bir şekilde biletlerini alabilecekler.

Yüzde 40 İndirim Yapılacak

Türk Hava Yollarında yapılan düzenlemeler sonrasında kampanyadan faydalanılması için sağlık çalışanlarının 18 Temmuz tarihine kadar kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanya için katılımın gerçekleşmesinin ardından sağlık çalışanları 8 Haziran ile 1 Ağustos tarihleri arasında alabilecekleri biletler için yüzde 40 oranında indirim kazanabilecekler. İndirimler ileri tarihli oalrak gerçekleşebilecek.

Türk Hava Yolları, salgın sonrasında normalleşme adımlarının atılmış olduğu bu günlerde sağlık çalışanlarının göstermiş olduğu özverili çalışma sonrasında özel bir kampanya hazırlayarak teşekkür etmek istediklerini dile getirdi.