Halkbank 36 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla 180 Ay Vadeli Konut Satış İlanları Yayımladı!


Halk Bankası satılık gayrimenkuller ilanları yayımladı. Halkbank Gayrimenkul Konut Satışı kredisi paketi ile 180 ay vadeli konut kredisi desteği ile satışa sunulacak olan konutlar için merak edilen detaylar haberimizde...

post
 Güncel    14.05.2020 15:42:22    Bu İçerik 89 kez görüntülendi.


Ev sahibi olmak isteyen kişiler için Halk Bankası çok sayıda konutu 180 ay vadeli konut kredisi desteği ile satışa sundu. 

HALKBANK GAYRİMENKUL KONUT SATIŞI KAMPANYASI İLE 180 AY VADELİ KONUT KREDİSİ DESTEĞİ DE SAĞLANACAK !

Halkbank satılık ev ilanları ile özellikle de ikinci el konut almak isteyenlere hitap eden bu satışlarda hem ucuz fiyat hem de düşük faiz oranı ile ikinci el konut kredisi kullanma imkanı bulunuyor.  Normalde şu anda en düşük konut kredisi faiz oranı yüzde 0.93 olarak Vakıfbank tarafından uygulanırken ikinci el konut almak isteyen kişilere şu anda Türkiye Finans Katılım Bankası yüzde 0.69 finansman oranı ile, devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ise yüzde 0.79 faiz oranı ile konut kredisi desteği ile satılıyor.  Halkbank gayrimenkul konut satışı kredi paketinde ise yüzde 0.79 faiz oranı ile 180 ay vadeli kredi desteği sağlanıyor. Yine bu konutlardan alınan kişilere evin değerini belirlemek için önceden konut kredisi ekspertiz işlemi yapıldığı için ayrıca konut kredisi ekspertiz ücreti talep edilmiyor. 
 

HALK BANKASI SATILIK EV İLANLARI NEREDEN, NASIL GÖRÜNTÜLENİR?

Halkbank gayrimenkul satışı ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.. 

Gelen ekranda beğendiğiniz konutun üzerine tıklayın.
Evi incelemeniizin ardından teklif ver butonuna tıklayarak açılan yeni pencerede kimlik numarası şifrenizi girin ya da üyelik başvurusunda bulunun.